Home

zklidni se baterie vášeň fotbal opava brno Různé zboží okno skočit dovnitř

FC Zbrojovka Brno | U13: Úspěšný "triangl" v Ostravě!

Opava vyřadila v poháru Brno a postoupila do semifinále. Skuhravý věnoval  triumf nemocné dceři - Aktuálně.cz
Opava vyřadila v poháru Brno a postoupila do semifinále. Skuhravý věnoval triumf nemocné dceři - Aktuálně.cz

Brno - Opava | ONLINE | 23.5.2021 17:00 | FORTUNA:LIGA 2020/2021 | ŽIVĚ |  iSport.cz
Brno - Opava | ONLINE | 23.5.2021 17:00 | FORTUNA:LIGA 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

Opava - Brno | ONLINE | 31.1.2021 14:00 | FORTUNA:LIGA 2020/2021 | ŽIVĚ |  iSport.cz
Opava - Brno | ONLINE | 31.1.2021 14:00 | FORTUNA:LIGA 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

FC Zbrojovka Brno vs Slezský FC Opava (fotoreport) (01.08.2021)

Záchrana se zase vzdálila. Opava jen remizovala, Příbram doma dokonce  prohrála - Aktuálně.cz
Záchrana se zase vzdálila. Opava jen remizovala, Příbram doma dokonce prohrála - Aktuálně.cz

Informace o klubu Slezský FC Opava | FORTUNA:LIGA

Opava bude ladit formu v Turecku! Generálku obstará Brno - Opavský a  hlučínský deník
Opava bude ladit formu v Turecku! Generálku obstará Brno - Opavský a hlučínský deník

FC Zbrojovka Brno | VIDEO: Sestřih utkání v Opavě

Další komplikace pro fotbalovou ligu. Opava hlásí nákazu koronavirem a jde  do karantény | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Další komplikace pro fotbalovou ligu. Opava hlásí nákazu koronavirem a jde do karantény | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Dvanáctka SFC sedmá na Ondrášovce | Slezský FC Opava

Opava - Brno 0:2, záchranářský boj pro Zbrojovku, domácí zůstávají poslední  - iDNES.cz
Opava - Brno 0:2, záchranářský boj pro Zbrojovku, domácí zůstávají poslední - iDNES.cz

Slezský FC Opava | Facebook

FC Baník Ostrava - Slezský FC Opava - Fotbal | Česká televize

Opava nevyhrála ani v přípravě. Slezané doma podlehli Zbrojovce - Opavský a  hlučínský deník
Opava nevyhrála ani v přípravě. Slezané doma podlehli Zbrojovce - Opavský a hlučínský deník

Příprava: Brno skolilo hattrickem Hladíka Vyškov, Opava překvapivě padla s  Hlučínem | FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Příprava: Brno skolilo hattrickem Hladíka Vyškov, Opava překvapivě padla s Hlučínem | FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Za domácím utkáním více než 150 kilometrů? Opava hledá stadion, ve hře jsou  Brno či Znojmo - Aktuálně.cz
Za domácím utkáním více než 150 kilometrů? Opava hledá stadion, ve hře jsou Brno či Znojmo - Aktuálně.cz

Zbrojovka Brno se vrací do první fotbalové ligy, jistotu postupu jí  zajistila remíza Vlašimi | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Zbrojovka Brno se vrací do první fotbalové ligy, jistotu postupu jí zajistila remíza Vlašimi | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

FC Zbrojovka Brno | Reportáž ze zápasu: Opava - Zbrojovka Brno 0:2

Podívejte se: Opava nezvládla se Zbrojovkou druhý poločas - Opavský a  hlučínský deník
Podívejte se: Opava nezvládla se Zbrojovkou druhý poločas - Opavský a hlučínský deník

FC Zbrojovka Brno - ⏱️ 90 3:1 Konec. V posledním přípravném utkání porážíme  Slezský FC Opava 3:1, když všechny branky padly ve druhé půli. #BRNOPA  #zima2022 | Facebook
FC Zbrojovka Brno - ⏱️ 90 3:1 Konec. V posledním přípravném utkání porážíme Slezský FC Opava 3:1, když všechny branky padly ve druhé půli. #BRNOPA #zima2022 | Facebook

Opavě vyšel první poločas, ve druhém udeřila Zbrojovka - Opavský a  hlučínský deník
Opavě vyšel první poločas, ve druhém udeřila Zbrojovka - Opavský a hlučínský deník